ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک پایان نامه ارشد قیمت سرور قیمت دوربین مداربسته قیمت مودم قیمت کابل شبکه قیمت گوشی موبایل قیمت لپ تاپ قیمت پرینتر قیمت تبلت قیمت دوربین مداربسته هایک ویژن قیمت دوربین مداربسته داهوا دانلود آهنگ جدید خرید پستی ارزان خرید آنتی ویروس دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید استخدام همشهری خرید و فروش سگ آپارتمانی
بستن تبلیغات [X]
مختصری درباره شهرمان نیشابور

نمونه

دانلود تحقیقات و مقالات برتر

مختصری درباره شهرمان نیشابور

مختصری درباره شهرمان نیشابور

این تحقیق با فرمت ورد ، قابل ویرایش ، که در 16 صفحه تهیه شده است نام نیشابور با نام فیروزه هم زاد است و در مقام تعریف ؛ نیشابور را شهر فیروزه های درشت با سنگ های فیروزه نامیده اند نیشابور یک شهر بزرگ و تاریخی است

دانلود مختصری درباره شهرمان نیشابور

دانلود مختصری درباره شهرمان نیشابور 
مختصری درباره شهرمان نیشابور 
نیشابور 
عدالت چیست
بی عدالتی در جهان
تحقیق
جزوه
مقاله
پایان نامه 
پروژه 
دانلود تحقیق
دانلود جزوه
دانلود مقاله 
دانلود پایان نامه 
دانلود پروژه
دسته بندی جغرافیا
فرمت فایل doc
حجم فایل 21 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 16

مختصری درباره شهرمان نیشابور


فهرست:

1- مخترصری درباره شهرمان ...

2- سرمقاله ...

3- عدالت چیست؟

4- بی عدالتی در جهان!

5- عدالت گذشته و ...

6- نامه ای به بوش

7- عدالت در کشور ایران مانند ...

8- جدول و سرگرمی

9- مصاحبه و نظرات ...

نیشابور زادگاه دانشمندان بزرگی هم چون حکیم عمر خیام ریاضی دان،

کمال الملک، نقاش، امــام زاده محمد محروق عــطار نیـشابوری و ... و

دانشمندان دیگر نیز در اینجا می زیسته اند.

نام نیشابور با نام فیروزه هم زاد است و در مقام تعریف ؛ نیشابور را شهر فیروزه های درشت با سنگ های فیروزه نامیده اند. نیشابور یک شهر بزرگ و تاریخی است و مکان های جذاب و توریستی فراوانی دارد ولی با همه اینها جذبه توریستی اآن کم است. همچنین ساختن خیابان ها و مراکز آموزشی تفریحی در آن به کندی صورت می گیرد از ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران « جناب آقای احمدی نژاد » می خواهیم در صورت امکان در یکی از سفرهایشان به نیشابور بیایند و از نزدیک با مردم دیدن فرمایند.

آموزش یکی از نیازهای اساسی انسان است و اگر این آموزش مربوط به ارزش ها و مقدسات یک فرهنگ و ملت باشد از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود و عدالت ارزش اساسی و حیاتی بیشتر در فرهنگ ایرانی و اسلامی خواهد داشت در فرهنگ آرش کمانگیر و پوریای ولی از همه ی اینها مهمتر در فرهنگ علی واژه ی حق و عدالت از زمان پیدایش ، دورانی درخشان تر از دوران علی نداشته است. « علی(ع) عین عدالت بود و عدالت عین علی(ع) عدالت چیست؟

عدالت یعنی قرار دادن هر چیز در جای خودش، در واقع

امنیت است. برقراری عدالت و نظم تنها وقتی میسر می شود

که در یک جامعه همبستگی و همدلی و وحدت ملی وجود داشته باشد.

عدالت اجتماعی به معنای شناخت و رعایت قدر و منزلت هر کسی در جامعه و با وضع مناسب با او رفتار کردن است عدالت واژه ی بسیار شناخته شده است که تمام افراد یک جامعه در هر گروه سنی که قرار داشته باشند خواهان رسیدن به آن و پیاده شدن آن در جامعه اند، رسیدن به این واژه ی مقدس موانع بسیاری دارد که همه ی مردم جامعه با یکرنگ شدن و داشتن و حدت این موانع را بر طرف کرده تا عدالت در جامعه بهتر گردد چرا که اگر در جامعه عدالت نباشد رفته رفته بی عدالتی جایگزین واژه ی عدالت می گردد. رابطه ی عدالت با پیشرفت کشور این چنین است که انسان می تواند به عنوان یک نیروی فعال در جامعه چرخ های اقتصاد مملکت را به حرکت در آورده و اگر این نیروی فعال پایبند به اعتقادات دینی و عدالت در جامعه باشد رشد اقتصای در جامعه مثبت بوده و قادر خواهیم بود نیازهای جامعه را برطرف کنیم.

عدالت اجتماعی و اقتصادی : یعنی با هریک از افراد به گونه ای رفتار شود که مستحق آن است و در جایی، جای داده شود. کشورهای توسعه یافته مدعی آن هستند که در پرتو توسعه و رفاه و ایجاد نهادهای متناسب با آن، مهم ترین قسمت جدول پیچیده ی مدینه ی فاضله را پر کرده اند. توزیع درآمدها عادلانه صورت گرفته است و جایگاه اجتماعی افراد بر اساس شایسته سالاری تعیین شده است.

نوع فایل: word

سایز:21.6 KB

تعداد صفحه:16

دانلود مختصری درباره شهرمان نیشابور


[ بازدید : 11 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ پنجشنبه 23 دی 1395 ] [ 13:37 ] [ رضا ]

[ ]